Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony

Polecamy

 

VIII Ogólnopolski Turnieju Shorin-Ryu Karate o Puchar Ziemi Mieleckiej

 

18 listopada 2017 r. odbył się w Mielcu VIII Ogólnopolski Turniej Ziemi Mieleckiej w Shorin-Ryu Karate, pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego oraz Urzędu Miejskiego w Mielcu.  Organizatorem Turnieju było TG”Sokół” . W zawodach wystartowało ponad 170 zawodników reprezentujących kilkanaście klubów Shorin-Ryu z terenu południowej i centralnej Polski oraz z  epubliki Czech. Przemyśl reprezentowali zawodnicy Przemyskiego Klubu Shorin – Ryu Karate, którzy przygotowywali się do zawodów pod okiem sensei Mieczysława Jałochy i sensei  Krzysztofa Grabowskiego.

Zawodnicy Przemyskiego Klubu zdobyli 19 medali w tym 5 złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych.

 

Szczegółowe wyniki zawodników z Przemyśla:

KATA

 

Kategoria Młodzicy Kobiety

II miejsce – Bodnar Hanna

VII miejsce – Marciniec Zuzanna

 

Kategoria Młodzicy Mężczyźni

VI miejsce – Szybiak Przemysław

VII miejsce – Jaszczak Konrad

 

Kategoria Juniorzy Młodsi Kobiety

I miejsce - Widyńska Paulina

II miejsce – Rykowska Zofia

III miejsce – Świerczek Weronika

IV miejsce – Ficak Ksenia

V miejsce – Śnieżek Kaja

VIII miejsce – Rudy Oliwia

 

 

Kategoria Juniorzy Młodsi Mężczyźni

I miejsce – Walczak Jakub

IV miejsce – Dubiel Konrad

VII miejsce – Szczerbowski Stefan

 

 

Kategoria Juniorzy Kobiety

I miejsce - Oleszek Ewa

II miejsce –Gaworecka Sylwia

IV miejsce – Gaweł Wiktoria

 

Kategoria Juniorzy Mężczyźni

III miejsce – Ossoliński Jakub

IV miejsce – Pańczuk Grzegorz

VI miejsce – Kruszyński Maciej

VII miejsce – Michalski Miłosz

Kategoria Seniorzy Kobiety

V miejsce – Zabrowarna Monika

Kategoria Seniorzy Mężczyźni

II miejsce – Dobrowolski Paweł

IV miejsce – Marczakiewicz Patryk

 

KATA KUMIWAZA

 

Kategoria Młodzicy

V miejsce – Jaszczak Konrad, Marciniec Zuzanna, Bodnar Hanna

 

Kategoria Juniorzy

III miejsce – Gaworecka Sylwia, Oleszek Ewa, Widyńska Paulina

IV miejsce – Pańczuk Grzegorz, Michalski Miłosz, Ossoliński Jakub

V miejsce – Świerczek Weronika, Bodek Tobiasz, Kruszyński Maciej

VI miejsce - Ochenduszka Szymon, Rudy Oliwia, Szybiak Przemysław

 

Kategoria Seniorzy

III miejsce – Marczakiewicz Patryk, Dobrowolski Paweł, Zabrowarna Monika

 

SHUYU WAZA KUMITE Zespoły:

 

Kategoria Młodzicy

IV miejsce - Marciniec Zuzanna, Jaszczak Konrad

V miejsce – Szybiak Przemysław, Ochenduszka Szymon

 

Kategoria Juniorzy

I miejsce – Pańczuk Grzegorz, Ossoliński Jakub

II miejsce – Michalski Miłosz, Gaworecka Sylwia

VI miejsce – Widyńska Paulina, Oleszek Ewa

VII miejsce -  Bodek Tobiasz, Kruszyński Maciej

 

  • IMG_3224
  • IMG_3225
  • IMG_3235
  • IMG_3237
  • IMG_3238
  • IMG_3240
  • IMG_3242
  • IMG_3243
  • IMG_3246
  • IMG_3252
  • IMG_3255
  • IMG_3257
  • IMG_3260
  • IMG_3268




Powered by Joomla!®. Designed by: Drupal Templates modified by Zyziu ®.