Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony

Polecamy

 

XVI Mistrzostwa Polski Shorin-Ryu Karate oraz IV Puchar ZG AZS

 

W dniu 24 maja 2014 roku w Hali Sportowej „KOŁO” w  Warszawie odbyły się XVI Mistrzostwa Polski Shorin-Ryu Karate oraz IV Akademicki Puchar Polski Shorin-Ryu Karate Zarządu Głównego AZS. Mistrzostwa odbywały się równocześnie na 6 matach, a kilkuset zawodników z klubów Shorin-Ryu z całej polski było ocenianych przez 36 sędziów. Sędzią głównym zawodów był sensei Jerzy Chrzanowski, a gospodarzem Mistrzostw Polski było Stowarzyszenie „Dojo” z Warszawy. 

 

 

Zawody podczas uroczystej inauguracji otworzył Prezydent PUSKK sensei Aleksander Staniszew. Mistrzostwa odbywały się zgodnie z regulaminem W.O.F w konkurencjach: Karate Kata, Kobudo Kata, Kata Kumiwaza, Shuyo Waza Kumite oraz Dojo Kumite. Medale rozdano w 28 kategoriach.Przemyśl reprezentowali  zawodnicy Przemyskiego Klubu Shorin – Ryu Karate, którzy przygotowywali się do zawodów pod okiem  sensei Mieczysława Jałochy  i sensei Krzysztofa Grabowskiego.  27 zawodników Przemyskiego Klubu  awansowało do ścisłego finału w poszczególnych konkurencjach. 20 medali zdobyli łącznie zawodnicy Przemyskiego Klubu Shorin-Ryu Karate (7 medali złotych, 7 medali srebrnych i 6 brązowe).

 

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI >>

GALERIA ZDJĘĆ >>

 

 
Powered by Joomla!®. Designed by: Drupal Templates modified by Zyziu ®.