Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony

Polecamy

 

IV Centralny Kongres Karate

W dniach 26 -27 października odbyła się w Pińczowie Gala "SENSEI" połączona z Centralnym Kongresem Karate. Statuetki "SENSEI" z rąk Marszałka Województwa Świętokrzyskiego - Adama Jarubasa w tym roku otrzymali  Ryszard Muszytowski z Gdańska i  Paweł Ciastek z Warszawy. Marszałek Jarubas wręczył również nominacje przyznane przez kapitułę na następne lata. Wśród nominowanych do nagrody "SENSEI" znaleźli się między innymi trenerzy Przemyskiego Klubu Shorin-Ryu Karate, sensei Mieczysław Jałocha oraz sensei Krzysztof Grabowski. 

 

IV Centralny Kongres Karate

 

 

 Podczas konferencji naukowej wykłady wygłosili: Marzanna Herzig z AWF Kraków -"Jak myśli zwycięzca, cechy i uwarunkowania mistrzowskiego myślenia", Krzysztof Gawin z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - "Żywienie i suplementacja w sportach walki". Adrian Litwiński ze Straży Miejskiej w Gdańsku przedstawił program współpracy Shorin-Ryu z Centrum Praw Kobiet. Aleksander Staniszew przedstawił obecne uwarunkowania prawne w związku z deregulacją zawodu trenera i instruktora sportu. W kongresie uczestniczyło ponad stu instruktorów Shorin-Ryu z ponad 25 klubów z terenu całej Polski, wśród nich była również 10-osobowa grupa z Przemyskiego Klubu. 

 

 

 
Powered by Joomla!®. Designed by: Drupal Templates modified by Zyziu ®.