Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony

Polecamy

 

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW I JUNIORÓW SHORIN-RYU KARATE

Mistrzostwa Polski

 

W dniu 18 maja odbyły się w Rytrze Mistrzostwa Polski Młodzików i Juniorów Shorin-Ryu Karate. Organizatorem mistrzostw był Nowosądecki Klub Okinawa Karate, kierowany przez sensei Tomasza Zająca oraz PUSKK. 

 

 

Gościem honorowym był Prezydent W.O.F. sensei KENYU CHINEN wraz z małżonką Mutsuko. Honorowy Patronat nad mistrzostwami objęła Ambasada Japonii w Polsce oraz Marszałek Województwa Małopolskiego - Marek Sowa. Patronami mistrzostw byli: Starosta Powiatu Nowosądeckiego - Jan Golonka oraz Wójt Gminy Rytro - Władysław Wnętrzak. Na trzech matach rywalizowano w trzech konkurencjach: Kata, Kata Kumiwaza i Shuyo Waza Kumite, w sumie w 13 kategoriach. Mistrzostwa uroczyście otworzył sensei Kenyu Chinen w asyście Starosty Jana Golonki i radnej Sejmiku Małopolskiego Matry Mordarskiej. Wystartowało ponad 200 zawodniczek i zawodników z 23 klubów Shorin-Ryu Karate z terenu całego kraju. Przemyśl reprezentowała ekipa 23 zawodników Przemyskiego Klubu Shorin - Ryu Karate, wszyscy zawodnicy przeszli do rundy finałowej w poszczególnych konkurencjach zdobywając 5 medali złotych, 5 medali srebrnych i 7 medali brązowych. 

Wyniki zawodników z Przemyśla : 

kata młodzicy 
1. Jakub Walczak 

kata młodzicy starsi dziewczęta 
1. Ewa Oleszek 
3. Natalia Pawłowska 

kata juniorzy młodsi dziewczęta 
3. Sylwia Gaworecka 

kata juniorzy młodsi chłopcy 
2. Kacper Kurasz 

kata juniorzy dziewczęta 
3. Monika Zabrowarna 

kata juniorzy chłopcy 
3. Mateusz Jałocha 

kata kumiwaza młodzicy 
3. Szymon Bal, Kacper Bal, Ewa Oleszek 

kata kumiwaza juniorzy 
1. Monika Zabrowarna, Mateusz Jałocha, Filip Grabowski 

shuyo waza kumite juniorzy młodsi 
2. Paweł Kruszyński, Łukasz Skopiński 

shuyo waza kumite juniorzy 
2. Adam Mach, Paweł Dobrowolski
Powered by Joomla!®. Designed by: Drupal Templates modified by Zyziu ®.